07.07.2016

Ostatnie miejsca na darmowy obóz dla Poloni

Jeśli nie masz jeszcze wakacyjnych planów, a chciałbyś odwiedzić ojczyznę, obóz „Duchowe okno na kraj – ojczyzna obrazem i piórem poznana” jest do tego świetną okazją. Obóz jest darmowy dzięki dofinansowaniu Senatu RP, jedyne koszta, jakie trzeba ponieść to przyjazd do Polski.

A może już zaplanowałeś pobyt w kraju? Dołącz więc do nas. Udział w obozie pozwoli ci poznać nowych ludzi, Polaków mieszkających w różnych zakątkach świata, i podszkolić warsztat dziennikarski, fotograficzny i aktorski.

Aby wziąć udział w obozie należy wysłać swoje zgłoszenie na adres kontak@cerkiew.pl.

19.05.2016

Spot reklamujący obóz

Przygotowania do obozu dla Polonii w pełnym toku. Tym razem ich owocem jest spot reklamowy. Zapraszamy do obejrzenia!
Spot przygotował Paweł Iwaniuk - koordynator działu graficznego w cerkiew.pl, który na warsztatach poprowadzi zajęcia związane z grafiką komputerową.

15.05.2016

Ruszyły zapisy na obóz dla Polonii

Właśnie ruszyły zapisy na obóz dla Polonii organizowany przez Stowarzyszenie OrthNet. W dniach 1-14 sierpnia br. 30 osób z całego świata będzie mogło szkolić warsztat dziennikarski i poznawać walory Podlasia. A wszystko to za darmo!

Zapisy potrwają do 1 czerwca br., formularz aplikacyjny (kwestionariusz) należy wypełnić i odesłać organizatorom na adres mailowy kontakt@cerkiew.pl.

Obóz skierowany jest do młodzieży polonijnej w wieku 14-18 lat. W Akademii Supraskiej pod okiem ekspertów młodzi ludzie poznają tajniki dziennikarstwa, fotografii, tworzenia nagrań audio i wideo. Nie zabraknie także gier i zabaw. Dodatkowo obóz będzie połączony z wyjazdami do ważnych ośrodków prawosławia na Podlasiu.